Luxusní postele na míru - Millbrook

V dnešní době masové produkce je velmi vzácné najít společnost, která je plně oddána tradičním ideálům kvality a řemeslné výroby. Postele Millbrook jsou odrazem těchto tradic zdůrazněných v kvalitách našich postelí. Je známo, že kvalitní spánek je důležitou součástí zdravého života, který podporuje tělesnou i duševní pohodu. Dopřejte si luxusní spánek v našich ručně vyráběných postelích. Relaxujte a probouzejte se z nejlepšího spánku, který jste kdy zažily. Vaše Millbrook postel by proto měla být ceněna jako investice do kvality a luxusu, který vám umožní probouzet se každé ráno uvolněně a odpočatě. Společnost využívá pouze tradiční nástroje a kvalitní řemeslné zpracování, které zajistí, že každá matrace poskytne výjimečný komfort a pohodlí.

luxusní postele Millbrook

Přírodní spánek

Postele Millbrook jsou tradičně plněny pouze těmi nejlepšími přírodními výplněmi. Užíváním přírodních materiálů, jako je Britská vlna, hedvábí, pašmína, kašmír nebo bavlna, Millbrook vyrábí opravdu přepychové a luxusní matrace. S nárůstem dobrého řemesla roste také poptávka po skutečné kvalitě, kterou naše postele splňují. Vaše postel Millbrook by proto mělo být ceněno jako investice nejen pro svou vlastní kvalitu, ale také pro luxusní pohodlí, které si budete užívat, což vám umožní se probudit uvolněné a osvěžující.

luxusní postele Millbrook

Tradiční spánek

Společnost Millbrook je oddána tradičním britským ideálům kvality a řemeslné výroby. Od ručního sázení jednotlivých pružin, až po kladení vrstev pašmíny, měkkého hedvábí a čisté jehněčí vlny, kdy každá fáze výroby našich postelí musí splňovat náročné normy a nadčasovou kvalitu.

luxusní postele Millbrook

Zabezepčování lesů

Dřevo jako obnovitelný zdroj, kdy jsou lesy dobře spravovány, a to s ohledem na životní prostředí, volně žijící zvířata a lidi, kteří v nich pracují, může být těžba dřeva účinným způsobem ochranou lesů pro budoucí generace. Výběr produktů z těchto dobře spravovaných lesů až po recyklování odpadu, umožňuje spotřebitelům podporovat (kvalitu) světových lesů.

luxusní postele Millbrook

Taščičkové pružiny

Každá pružina je umístěna do své vlastní kapsy a dokola obšitá, aby byla izolovaná od sousedních pružin. Individuální vkládání a umístění taščičkových pružin ve dvouch řadách zajišťuje vynikající úroveň podpory. Horní část pružiny absorbuje většinu hmotnosti a kopíruje dokonale tvar těla. Spodní vrstvy odolávají většímu tlaku a přispívají tak k celkové podpoře těla a dlouhé životnosti matrace. Zónový okraj poskytuje extra podporu po stranách matrace pomocí dvou řad pevnějších pružin. Tradiční ručně vkládané taščiškové pružiny poskytují individuální podporu pro lepší noční spánek.

luxusní postele Millbrook

ruční prošívání bočních stran matrací

Každá matrace je po bocích opatřena tradičním ručním prošíváním, které zajišťuje pevnou hranici matrace. Jedná se o nejvíce kvalifikovanou a pracovně nároční aktivitu ze všech naších činností. Boční šití mohou provádět pouze kvalifikované čalouníci, které ke svů práci používají tradičně dlouhí jehly a provázek. Tento krok má poměrně dramatické účinky na matrace, zabraňuje vybočení krajních pružin a rozšířuje se spací prostor až na okraj lůžka.

luxusní postele Millbrook

Divan či Boxspring

Plně odpružená zónová základna postele tzv. boxspring má jedinečný pružinový systém, který obsahuje dvě podpůrné úrovně pružinového torzního pohybu s vyšší otáčkou pružiny, která zpevnuje okraj, aby se zabránilo vybočení pružiny a tím se taky vytvoří pevný podpůrný podklad pro matraci. Konstrukce divanu je vyrobena z masivního dřeva, tak by unesl váhu luxusní matrace, nosné spoje jsou zajištěny a lepeny ručně pro lepší a dlouhotrvající pevnost. Všechny divany jsou instalovány na skrytá kovová kolečka. Úložní prostory jsou dodávány s jedinečnými, hladkými kuličkovými ložisky z oceli.

Video
Millbrook kontinentální postele
Galerie
Luxusní postele Hypnos
Luxusní postele Hypnos
Luxusní postele Hypnos
Luxusní postele Hypnos
Luxusní postele Hypnos
Luxusní postele Hypnos
Luxusní postele Hypnos
Luxusní postele Hypnos
Luxusní postele Hypnos