Millbrook - VÝJIMEČNÁ KVALITA BRITSKÉ RUČNÍ PRÁCE

Postele Millbrook jsou vyráběny z těch nejlepších přírodních materiálů, jedná se o ruční práci té nejvyšší kvality. Vaše postel by měla být považována za investici, která vám vydrží mnoho let. Životnost postele závisí také na tom, jak s ní budete zacházet a na péči, kterou jí věnujete. Následováním techto bodů si zajistíte maximální komfort a požitek ze zdravého spánku.

Návod k užívání

Na první pohled se vám nová postel může zdát zvláštní, vždy totiž trvá pár dní, než si na novou postel zvyknete. Vaše stará postel měla už pravděpodobně nejlepší léta za sebou. V nové posteli si vaše tělo rychle zvykne na vysokou úroveň pohodlí a postupně si všimnete i mnoho výhod, které vám přinese hlubší a zdravější spánek.

Minimalizace sedání/slehání výplně

Naše výplně jsou bohatě vrstveny, tudíž otisky těla v matraci způsobené tělesnou hmotností a kompresí výplně jsou naprosto normální. Sedání výplně může být minimalizováno pravidelným otáčením matrace. Váš postel je ručně vyráběná, tudíž je každý kus originál. Díky těmto vlastnostem je možné očekávat mírné rozdíly ve standardní velikosti. U vysoké kvality výplní a množství materiálu, které používáme, jako například hedvábí, vlna a kašmír, může z důvodu přirozené jemnosti dojít k určité migraci vláken náplně na povrch matrace. Pokud se tak stane, vlákna lehce odstraňte, matraci nikdy nevysávejte. Abyste maximalizovali konzistentní tvar a podporu kolem obvodu matrace, nesedějte na okraji matrace. Nestůjte na posteli a nenechejte jí děti použít jako trampolínu - to platí stejně pro matraci a spodní část postele. Neodstraňujte žádné šité etikety.

Pravidelné otáčení matrace

Velice důležité je pravidelně matraci otáčet. Podpoří se tím tak rovnoměrné sedání náplně a prodlouží se také životnost. Doporučujeme, abyste matraci první čtyři měsíce otáčeli každý týden jak zleva doprava, tak i směrem od noh k hlavě a naopak. Po uplynutí prvních čtyř měsíců stačí matraci otočit jednou za měsíc, opět střídat směry. Matraci nikdy neotáčejte sami. Nepoužívejte rukojeti pro zvedání nebo přenášení matrace. Šité rukojeti jsou určeny k tomu, aby pomohly otočit a umístit matraci, zatímco by ležely na spodní části postele. Rukojeti ušité na matraci nejsou navrženy tak, aby podporovaly plnou váhu matrace a riskujete poškození hraničního čalounění.

Dovolte matrací aby dýchala

Naše těla vyprodukují asi půl litru vlhkosti za noc. Je tedy důležité nechat postel dýchat, aby se tato vlhkost mohla z matrace dostat ven. Jednoduché odstranění lůžkovin po ránu dovolí matraci odvětrávat.

Chraňte svoji matrací

Doporučujeme chránit matraci vhodným chráničem matrací z přírodních materiálů. Ten bude povrch vaší matrace bránit před kontaktem s vlhkostí a rizikem znečištění. Chránič matrací bude také udržovat matraci v perfektním stavu dlouhá léta. Nepoužití chrániče na matraci může způsobit ztrátu záruky.

Matrací neohýbejte a nerolujte

Vyhněte se jakémukoliv zbytečnému rolování nebo ohýbání matrace. Mohlo by dojít k poškození pružinových jednotek, a tudíž k propadnutí záruky.

Vyhňete se užívání pracích prostředků a vysavačů

Nedoporučujeme používání pracích prostředků nebo jiných chemických čističů k čištění matrací. Tyto prostředky mohou látku vybělit/odbarvit nebo způsobit její rozpad. Matraci nevysávejte, mohlo by to poškodit její bohatou náplň. Ošetřete rozlití a znečištění matraci okamžitě suchými utěrky nebo papírovými utěrky.

Vycňete se zatěžování úložných prostor

Úložný prostory jsou navrženy pouze pro lehčí položky. Nadměrnou zátěží by mohlo dojít k poškození pojezdů a poté k ucpání zásuvek.

Péče o spodní části postele

Čas od času je nutno zkontrolovat, zda jsou všechny šrouby na kolečkách, nožičkách, spojovacích tyčích a čela zajištěny, aby nedošlo k nadměrnému namáhání spodní části postele.

1. Záruční podmínky postele Millbrook

1.1 V této záruce "vy" nebo "váš" znamená zákazníka, který si koupil postel vyrobené společností Millbrook Beds Ltd. Odkazy na "my" nebo "naše" jsou odkazy na společnost Millbrook Beds Limited.

1.2 Tato prodloužená záruka se týká nákladů na opravu nebo výměnu postele Millbrook nebo jakékoliv části lůžka. Aby záruka byla platná, je nunto dodržet podmínky uvedené v této záruce.

1.3 Tato záruka se vztahuje pouze na zboží zakoupené od autorizovaného prodejce.

1.4 Jakýkoli nárok musí být předložen písemně původním kupujícím dodávajícímu do jednoho měsíce od zjevného vadu.

1.5 Reklamace musí být doložena dokladem o koupi - originální faktury nebo potvrzení o prodeji.

1.6 V případě sporu může společnost Millbrook požádat třetí stranu o kontrolu výrobků uznávanou a kvalifikovanou organizací, jako je FIRA (Asociace pro výzkum nábytkářského průmyslu), než se dohodne naprovedení opravy/výměny

1.7 Postele a matrace Millbrook mají 2 letou plnou záruku a 8 let prodlouženou záruku od data nákupu. V nepravděpodobné situaci výrobní vady během prvních dvou let od data nákupu, obraťte se na svého dodavatele, který vám s reklamací pomůže. Po opravě zůstane záruka platná od data původního nákupu.

1.8 Pokud dojde k výrobní závadě po dobu delší než 2 roky, ale méně než 10 let po zakoupení postele Millbrook za předpokladu, že jste nám vyplnili a vrátili nám registrační formulář o záruce (který naleznete na postele Millbrook nebo on-line na adrese www.millbrookbeds.co.uk) v předepsaném časovém limitu (60 dnů od data nákupu), opravíme nebo vyměníme Vaše postele Millbrook (nebo její poškozenou část) za předpoklad, že zaplatíte pro-rata poplatek/spoluúčast za doby užívání postele a náklady na opravu. Spoluúčast na výměny/opravy postele je následující:

Čas od zakoupení postele

Spoluúčast kupujícího na opravě/výmeně

Spoluúčast výrobce na opravě/výmeně

2-3 let

20%

80%

3-4 let

40%

60%

4-5 let

60%

40%

5-6 let

80%

20%

5-7 let

85%

15%

7-8 let

90%

10%

8-9 let

95%

5%

9-10 let

98%

2%


1.9 Prodloužená záruka vyprší 10 let od "prokázaného" data nákupu postele Millbrook.

2. Vyloučení

2.1 v rámci této záruky před výměny nebo opravy postele Millbrook, vyhrazujeme si právo požadovat, aby nám postel byla vrácena.

2.2 Vyhrazujeme si právo odmítnout výměnu nebo opravu postele Millbrook v následujících případech:

2.2.1 pokud vada je způsobena jinými příčinami než vadnými materiály nebo výrobního procesu; nebo

2.2.2 je-li postel znečištěna nebo v nehygienickém stavu; nebo

2.2.3 je vada matrací je způsobena použiváním nevhodné spodní části postele

2.2.4 je-li mezery mezi rošty rámového postele přesahují 50 mm

2.2.5 pokud nebyl dodržen návod k užívání nebo existují důkazy o nevhodném použití nebo zneužití postele

2.3 při opravě nebo výměně postele Millbrook si vyhrazujeme právo používat alternativní specifikace nebo materiály, které nemusí odpovídat objednaného modelu postele/matrace.

3. Obecná ustanovení

3.1 Tato záruka není převoditelná.

3.1 Podmínky této záruky se řídí českým právem.

3.1 Záruka nemá vliv na vaše zákonná práva.

Video
Millbrook kontinentální postele
Galerie
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook